Kytarové zesilovače

Kytarový zesilovač SUPERBLADE

 

100W hlava, 4 kanály, MIDI programovatelná, GATE, Dual Master, Jump, FX Loop. Osazená 4x KT77 v koncovém stupni. (lze osadit i EL34) 5x ECC803S / 12AX7. (Jedna lampa pro Clean, dvě pro Lead, jedna pro FX a jedna jako invertor)

Rozměry: 654 x 270 x 280 mm, hmotnost 18 kg

Výstupy: 4, 8, 16 Ohm

Jedná se o moderní Hi-Gain hlavu. Při jejím návrhu jsme se snažili maximálně využít bezmála dvacetileté zkušenosti s živým hraním a byl kladen důraz na maximální komfort jak při hře, tak při ovládání. Ovládání MIDI je intuitivní a editace snadná. MIDI má schopnost učení, to znamená, že stačí zadat daný povel a zesilovač se sám spáruje s libovolným MIDI ovladačem.

Čistý i zkreslený kanál má vlastní korekce a ovladač gainu. Různou kombinací gainů, které jsou MIDI programovatelné jde dosáhnot různého druhu zkreslení. Od Clean, přes crunch až po brutální Lead. Ten ovšem stále zachovává čitelnost a tóny se neslívají. Zkreslený kanál má dělené středy, díky čemuž má zesilovač velkou zvukovou variabilitu. Od rocku až po tvrdší styly jako HC a metal.

Všestranný zesilovač a naše vlajková loď.

>>> VIDEORECENZE <<<

 

 

Kytarový zesilovač BLADE

 

50W hlava, 2 kanály, GATE, Jump, FX Loop. Osazená 2x KT77 v koncovém stupni. (lze osadit i EL34) 5x ECC803S / 12AX7. (Jedna lampa pro Clean, dvě pro Lead, jedna pro FX a jedna jako invertor)

Rozměry: 535 x 210 x 240 mm, hmotnost 12 kg

Výstupy: 4, 8, 16 Ohm

Jedná se o moderní Hi-Gain hlavu. Při jejím návrhu jsme se snažili maximálně využít bezmála dvacetileté zkušenosti s živým hraním a byl kladen důraz na maximální konfort jak při hře, tak při ovládání.

Pomocí dvoutlačítkového Footswitche jde přepínat Clean/Lead a ativovat Jump.

Gate je aktivní jen pro kanál Lead.

Čistý i zkreslený kanál má vlastní korekce a ovladač gainu. Od Clean, přes crunch až po brutální Lead. Ten ovšem stále zachovává čitelnost a tóny se neslívají. Zkreslený kanál má dělené středy, díky čemuž má zesilovač velkou zvukovou variabilitu. Od rocku až po tvrdší styly jako HC a metal.

Menší brácha hlavy SuperBlade. Má podobný preamp a jednodušší ovládání. Momentálně naše nejvyráběnější hlava.

 

 

Kytarový zesilovač ROCKTRIP

 

50W hlava, 3 kanály, MIDI programovatelná (na přání), GATE, Dual Master, Presence, Resonance, Dual FX Loop. Osazená 2x EL34 v koncovém stupni. (lze osadit i KT77) 4x ECC803S / 12AX7. (Dvě lampy pro Clean a Lead, jedna pro FX a jedna jako invertor)

Rozměry: 535 x 210 x 240 mm, hmotnost: 12kg

Výstupy: 4, 8, 16 Ohm

Jedná se o moderní Hi-LoGain hlavu. Při jejím návrhu jsme se snažili maximálně využít bezmála dvacetileté zkušenosti s živým hraním a byl kladen důraz na maximální konfort jak při hře, tak při ovládání. Ovládání MIDI (na přání) je intuitivní a editace snadná. MIDI má schopnost učení, to znamená, že stačí zadat daný povel a zesilovač se sám spáruje s libovolným MIDI ovladačem.

Čistý i zkreslený kanál má vlastní korekce. Zkreslený kanál má navíc funkci OVERDRIVE, pomocí které jde Lead kanálu ještě „přikouřit“. Zesilovač díky tomu zvládne od Lo-gain až po Hi-Gain. Je velmi variabilní. Zvukově však patří do ranku „Britisch Sound“ zesilovačů.

Footswitchem lze ovládat Clean, Lead, FX Loop, Master A/B, Overdrive.

Všestranný zesilovač rockovějšího zaměření.

 

 

Kytarový zesilovač ROYALSTAR

 

50W hlava, 1 kanál Low/High vstup, FxLoop. Osazená 2xEL34 v koncovém stupni. (lze osadit i KT77) 3xECC803S/12AX7, 1xECC82/12AU7

Rozměry: 535 x 210 x 240 mm, hmotnost 12Kg

Výstupy: 4, 8, 16 Ohm

Klasická „Vintage“ hlava britského stylu, vycházející z kultovních zesilovačů vyráběných v Anglii na přelomu 70 a 80 let. Doplněný navíc o lampovou efektovou smyčku.

Jednoduché ovládání, které nechá vše na hráči a jeho rukách. Pomocí volume kytary hravě zvládne od clean, chrunch, až po šťavnatý lead. Velmi osobitý a všestranný zesilovač.

rfwbs-slide